در رویای خود غرق شوید ...

درباره ریتون

ریتون RHYTON به معنای جام آب بوده و در سال 1385 طی علامت تجاری به شماره 020782 به نام آقای حمید فوادیان به ثبت رسید.

شرکت ریتون در سال 1385 تاسیس و در طول سال ها فعالیت و تلاش قدم در راه رشد و ترقی گذارده تا به عنوان یکی از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید وان و جکوزی و شیرآلات بهداشتی دست یابد. نام ریتون RHYTON به معنای جام آب بوده و در سال 1385 طی علامت تجاری به شماره 020782 به نام آقای حمید فوادیان به ثبت رسید. شرکت ریتون با توجه به سابقه طولانی در زمینه شیرآلات بهداشتی و قطعات کاهنده مصرف آب، جزء اولیـــن شرکت های وارد کننده فلـاش تانک توکار می باشد. که در ابتدا بصورت واردات از کشورهای مختلف فعالیت خود را آغاز و پس از اخذ تجربه و شناسایی بازار ایران و مذاکرات صورت گرفته، قدم در راه تولید نهاد. این شرکت در ابتدای مسیر در زمینه صنعت ساختمان، تولید وان و جکوزی و اتاق دوش فعالیت خود را آغاز نمود.

اقدامات مهم در چهار سال اخیر

انعقاد قراردادی با شرکت ویلروی اند باخ شرکت آلمانی، ورق هایی در رنگ بندی های زیبا و متفاوت خریداری و در خط تولید جدید شرکت ریتون، با ترکیب رنگ و چوب روانه بازار نمود.

در سال 1395 باتوجه به بررسی و نیاز معماران داخلی مبنی بر استفاده از رنگ در طراحی داخلی و ایجاد فضایی مدرن، طی قراردادی با شرکت ویلروی اند باخ شرکت آلمانی، ورق هایی در رنگ بندی های زیبا و متفاوت خریداری و در خط تولید جدید شرکت ریتون، با ترکیب رنگ و چوب روانه بازار نمود.

قدم در مسیر تولید شیرآلات ساختمانی

اقدام به توسعه فضای کارخانه اخذ مجوز تاسیس و استاندارد تولید شیرآلات بهداشتی

در سال 1396 با در نظر گرفتن شرایط بازار و نیاز مصرف کنندگان به شیرآلات بهداشتی و همچنین هم مسیر شدن با گروه مهندسین و معماران، نسبت به توسعه فضای کارخانه اقدام و مجوز تاسیس و استاندارد تولید شیرآلات بهداشتی اخذ شد.

این مجموعه از کارشناسان و متخصصان برجسته ، متعهد و مسئول و همچنین مدیرانی با سوابق روشن برای رسیدن به این هدف والا بهره جسته است. تجهیزات به کار رفته در این مجموعه از پیشرفته ترین تجهیزات مطابق با استانداردهای روز اروپا می باشد. سیستم کنترل کیفیت حاکم بر مجموعه سعی بر آن دارد تا صحت و دقت خدمات خود را به حداکثر ممکن برساند و رضایت خاطر صاحبان صنایع را تا حد امکان جلب کند.

شرکت ریتون امروزه بیش از پیش افتخار خود دانسته که محصولاتی با کیفیت و طراحی اروپایی ساخت کشور ایران روانه بازار نموده است. این شرکت در حال حاضر با شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی در حال تدارک صادرات به کشورهای همسایه می باشد.

گواهی نامه ها

 

گواهینامه ثبت علامت تجاری

 

گواهینامه ثبت طرح صنعتی

 

گواهینامه ثبت طرح صنعتی

 

پروانه کسب

 

جواز تاسیس شیرآلات

 

صفحه‌آرایی و طراحی